Ako zemepána Vymletého spravodlivosť zomlela

14,00 s DPH

Najnovšia kniha Braňa Jobusa Ako zemepána Vymletého spravodlivosť zomlela je plná originálnych postáv so zábavnými menami a láskavého humoru, ktorý pohladí čitateľskú dušu malým, aj tým väčším.

Všetky knihy v tomto e-shope sú predávané s podpisom autora. V prípade, že chcete do knihy napísať aj venovanie, uveďte to do poznámky v objednávke.

Katalógové číslo: KN2024 Kategórie:

Popis

K mlynárovi Vetroslavovi Plevovi nastúpi do služby Justícia Nepochybná, ktorú z rodnej doliny vyhnal zemepán Vymletý. No zrazu vietor utíchol, mlyn sa zastavil a všetci zákazníci od Plevu poutekali. Až raz dotiahol čierny záprah plný voz zrna na pomletie. Nebolo to obyčajné zrno, boli to ľudské skutky. Každé zrnko jeden skutok. Bolo ho treba pomlieť, ale ani jedno zrnko nesmie vyjsť nazmar, všetko do posledného prachu múky treba odovzdať. No Justícia z múky pozametanej z mlynských kameňov upiekla posúch, a tým dohodu porušila. Dáma v čiernom Karmen však Justícii poradí, ako tento prehrešok odčiniť. Všetky situácie, v ktorých sa ocitne, sa musia skončiť spravodlivo. Božie mlyny melú pomaly, ale isto.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 380 g
Podpis autora

Áno

Počet strán

95

Hmotnosť

478 g

Väzba

pevná väzba

Jazyk

slovenský

Vydavateľstvo

Slovart

Rozmer

165×230 mm

ISBN

9788055656472

Vekové odporúčanie

7+

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ako zemepána Vymletého spravodlivosť zomlela”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *