VÍTANIE JARI A OSLAVA ABSTINENCIE

VÍTANIE JARI A OSLAVA ABSTINENCIE

  • Post Category:Novinky

VSTUPENKY TICKETLIVE  

6.4.2024 KINOSÁLA VRBOVÉ 

Priatelia, na úvod Vám chcem zaželať všetko dobré v novom roku, nech Vám to tak dobre kráča, ako mne húpe. A keďže vieme, že sa už tešíte na leto a na festival Vrbovské vetry, tak aj tento rok  sme sa v spolupráci so združením KRIAK rozhodli, to čakanie spríjemniť a pripravili sme pre Vás opäť Vítanie jari a oslavu abstinencie, ktorá sa uskutoční v piatok 6.4.2024 od 19:00 hod v kinosále vo Vrbovom.

Tento rok prijal moje pozvanie Michael Kocáb, ktorý bude mať na úvod besedu spolu s Braňuškom Jobusom a ďalšími hosťami, počas ktorej vystúpi hudobná jednočlenná skupina Abusus a tým zároveň oslávi devätnáste výročie abstinencie frontmana skupiny. 

Tešiť sa môžete aj na každoročné súťaže pána brata Andreja a pálenie Moreny, čím oficiálne privítame v strede sveta a vesmíru jar. 

Ako ďalšia vystúpi kapela Karpatské chrbáty so špeciálnym hosťom Michaelom Kocábom. Pýtate sa ako je to možné? Ja ako Precceda a hlava všetkých našich vrbovských organizácií sme dali dôležitú úlohu Braňuškovi, naučiť sa hrať za nášho už žiaľ nebohého Miroslava ,,Kusíka“ Kusého gitarové party. A nie len to. Pretože Karpatské chrbáty budú hrať aj piesne slávnej skupiny Pražský výběr. Ak ste ako ja rovnako zvedaví, na to ako to Braňuškovi hrá, príďte si to vypočuť. 

A na záver vystúpi kapela Para, ktorá deň predtým krstí svoje nové CD-čko. Vítanie jari a oslava abstinencie bude ich prvý koncert po pokrstení CD. Veľmi sa na to všetko tešíme. A samozrejme bude aj Doma dobre, pretože ,,stred sveta je vo Vrbovom.“

Jáj a aby sme nezabudli lístky sa budú predávať cez www.ticketlive.sk. Tak ak chceš, klikaj a kupuj čím skorej. Cena lístkov sa bude postupne zvyšovať. 

S pozdravom 

Váš Pán Precceda, húpací kón